strona główna | mapa strony | kontakt
Strona główna » Schluter balkony i tarasowe do wyceny » Balkony » balkony wykończone płytami ułożonymi luzem na podkładach » TROBA-STELZ-MR » Schluter TROBA - STELZ-MR - Pierścienie z tworzywa sztucznego
Produkty
Producenci
Najnowsze produkty  więcej
Ostatnio oglądane
Schluter TROBA - STELZ-MR - Pierścienie z tworzywa sztucznego
Płyta budowlana Wedi Vapor z paroizolacją, 20x600x2500mm
Schluter Dilex AKWS Profil dylatacyjny aluminium dł. 2,5mb
Wedi Łącznik wciskany 180°
Schluter Systems - profil aluminium anodowane
KERDI-FLEX - Taśma uszczelniająca do dylatacji
DITRA-DRAIN 10M -
Płyta budowlana Wedi 10x600x2500mm
Schluter Dilex BWS Profil dylatacyjny PVC/CPE. dł. 2,5mb
Schluter DITRA-SOUND-KB - taśma do łączenia maty Ditra Sound
« Poprzedni  Produkt  3 z 11 w kategorii:
 TROBA-STELZ-MR
 Następny »
Schluter TROBA - STELZ-MR - Pierścienie z tworzywa sztucznego
producent: Schlueter Systems
Dostępność: Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych
5.67zł /szt.
ilość:
jednostka miary przy zakupie: szt.
kod produktu: TROBA-STELZ MR
wysok.: 25 mm
szerokosc: 24 cm
material: pierścień z tworzywa sztucznego

Pierścienie z tworzywa sztucznego służące jako "pomoc" przy układaniu wielkowymiarowych elementów z płyt na balkonach i tarasach.

Schlüter®-TROBA-STELZ-MR są pierścieniami z odpornego na gnicie polistyrenu, służącymi jako pomoc w układaniu wielkoformatowych elementów płytowych na balkonach i tarasach. 25-milimetrowej wysokości pierścienie z tworzywa sztucznego układa się na macie drenażowej Schlüter®-TROBA-PLUS 8G jako „tracone szalunki”, a następnie wypełnia się świeżą zaprawą (zaleca się zaprawę drenażową).

Pierścienie z zaprawą  Schlüter®-TROBA-STELZ ustawia się teleskopowo w taki sposób, że możliwe jest bezproblemowe dopasowanie wysokości do posadzki niazależnie od zastanego nachylenia konstrukcji podkładowej.

Na wypełnionych zaprawą pierścieniach układa się narożniki płyt i przez dobicie ustawia odpowiednio do żądanej wysokości i położenia.

Wolna przestrzeń pomiędzy pierścieniami służy do szybkiego odwodnienia spływającej przez szczeliny pomiędzy płytami wody na powierzchnię drenażową Schlüter®-TROBA-PLUS 8G . Spływająca woda spływa grawitacyjnie wzdłuż spadku konstrukcji.

Obróbk:

  1. Podłożem pod Schlüter®-TROBASTELZ-MR jest pasywny kapilarnie drenaż powierzchniowy Schlüter®-TROBA-PLUS 8G na nośnej powierzchni uszczelniającej ze spadkiem (≥1,5%).
  2. Schlüter®-TROBA-STELZ-MR układa się w miejscach skrzyżowań spoin pomiędzy płytami i wypełnia świeżą zaprawą (zaleca się zaprawę drenażową). Zaprawa powinna wystawać o około 5 mm ponad krawędź Schlüter®-TROBA-STELZ-MR, tak aby płyty dało się dobić w zaprawie na odpowiednią wysokość.
  3. W przypadku konstrukcji o większej wysokości, różnice poziomów można wyrównać wkładając w siebie teleskopowo poszczególne pierścienie Schlüter®-TROBA-STELZ-MR. Pierścienie zakleszczają się pomiędzy sobą, gdy umieszczone z boku oznaczenia „A“ i „B“ znajdują się jedno nad drugim.

» Informuj mnie o aktualizacjach Schluter TROBA - STELZ-MR - Pierścienie z tworzywa sztucznego
» Napisz recenzję tego produktu!
» Data dodania produktu: 01 czerwiec 2011.
Produkty: 3  szt.
Do zapłaty: 289.65zł
Zamów!
Nowości  więcej
Najczęściej kupowane
Aktualności
Projekt i wykonanie: JELLINEK studio