strona główna | mapa strony | kontakt
Strona główna » SCHLUTER - BARA profile balkonowe » BARA-RTP - Profil brzegowy do zamontowania systemu rynien
Produkty
Producenci
Najnowsze produkty  więcej
Ostatnio oglądane
BARA-RTP - Profil brzegowy do zamontowania systemu rynien
Schluter SHOWERPROFILE-SPS 125 profil nośny PVC z klinem spadkow
BARA-RKLT - Profil kątowy
BARA-RAK - Profil brzegowy z okapnikiem.
Schluter DECO-M - profil wykończeniowy
Wpust liniowy "PRIMUS-LINE"
BARA-RW - Profil wykończeniowy na niezabud. brzeg balkonu tarasu
BARA-RTK -Profil brzegowy z okapnikiem do montażu rynny
Schluter- KERDI-LINE -A/-B/-C ramka 30mm stal nierdzewna V4A
Schluter® DECO-MC/EV - narożnik zew. 90`
« Poprzedni  Produkt  22 z 45 w kategorii:
 SCHLUTER - BARA profile balkonowe
 Następny »
BARA-RTP - Profil brzegowy do zamontowania systemu rynien
producent: Schlueter Systems
Dostępność: Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych
Wybierz kolor:
329.89zł /szt.
ilość:
jednostka miary przy zakupie: szt.
Ważne informacje: Przy zamówieniu powyżej 2000zł netto - darmowa wysyłka w 24h!
długość: 2500 mm
materiał: aluminium malowane
Negocjuj cenę: Wyślij zapytanie o swoją indywidualną wycenę.

Schlüter®-BARA-RTP jest profilem brzegowym służącym do mocowania systemu rynien Schlüter®-BARIN, nadającym się do montażu na wolnej krawędzi istniejących konstrukcji balkonów lub tarasów.

Schlüter®-BARA-RTP mocuje się wkrętami 5 mm w odstępach ok. 50 cm na czołowej krawędzi wolnego brzegu balkonów lub tarasów.

W dolnej krawędzi części czołowej profilu Schlüter®-BARA-RTP znajduje się wyprofilowana w kształcie litery T komora, służąca do mocowania rynny Schlüter®-BARIN przy użyciu samogwintujących śrub. Dzięki podłużnym otworom systemu Schlüter®-BARIN możliwa jest regulacja wysokości położenia rynny.

Obróbka

    1. Przed montażem profilu brzegowego Schlüter®-BARA-RTP w czołowej części konstrukcji należy nawiercić otwory 8 mm w odstępach ok. 50 cm. Aby nawiercane otwory znajdowały się dokładnie w miejscach otworów w profilu, Schlüter®-BARA-RTP można przyłożyć w odpowiednim miejscu do czoła konstrukcji jako szablon do wiercenia otworów.
    2. Po założeniu kołków rozporowych, profil brzegowy Schlüter®-BARA-RTP przykręca się specjalnymi wkrętami Schlüter®-BARA-RTPS 540. Aby profil na całej powierzchni przylegał do czołowej powierzchni konstrukcji posadzki zaleca się tylną wyprofilowaną stronę wypełnić uprzednio hydraulicznie wiążącą zaprawą cienkowarstwową.
    3. Po zamontowaniu Schlüter®-BARA-RTP można przystąpić do mocowania systemu rynien Schlüter®-BARIN do profilu przy użyciu dostarczanych śrub. Podłużne otwory umożliwiają wykonanie nachylenia rynny odpowiednio do potrzeb.
    4. Wskazówki: Do narożników wewnętrznych i zewnętrznych dostępne są gotowe kształtki. Połączenie poszczególnych profili Schlüter®-BARA-RTP pomiędzy sobą wykonuje się, pozostawiając w miejscach styku ok. 5-milimetrowy odstęp, który zakrywa się następnie przyklejanymi na spoiny łącznikami.

Materiał

Schlüter®-BARA-RTP wykonany jest z chromianowanego i barwnie powlekanego aluminium.

Właściwości materiału i zakres zastosowania:
Powłoka zewnętrzna profilu aluminiowego ma trwały kolor i jest odporna na promienie słoneczne i oddziaływania atmosferyczne. Powierzchnię licową profilu należy chronić przed ścieraniem.

W szczególnych, konkretnych przypadkach, w zależności od oczekiwanych oddziaływań chemicznych lub obciążeń mechanicznych, należy wyjaśnić możliwość stosowania profilu Schlüter®-BARA-RTP.

 Wskazówki:

Profil Schlüter®-BARA-RTP nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych lub pielęgnacyjnych. Powlekana powierzchnia zewnętrzna aluminiowego profilu jest odporna na promienie słoneczne i ma trwałe kolory. Uszkodzenia powierzchni licowych usuwa się przez ich polakierowanie.» Informuj mnie o aktualizacjach BARA-RTP - Profil brzegowy do zamontowania systemu rynien
» Napisz recenzję tego produktu!
» Data dodania produktu: 10 kwiecień 2015.
Produkty: 1  szt.
Do zapłaty: 37.91zł
Zamów!
Nowości  więcej
Najczęściej kupowane
Aktualności
Projekt i wykonanie: JELLINEK studio